מאבטח? מחפש עבודה איכותית? צוות שגיא מחפש אותך! דרושים מאבטחים מקצועיים לעבודה איכותית בצוות שגיא – חברת אבטחה מובילה בתחומה המספקת שירותי אבטחה בכל הארץ. דרושים מאבטחים לעבודת אבטחה איכותית

צוות שגיא היא חברת אבטחה הנחשבת בין חברות אבטחה המובילות בארץ. צוות שגיא אבטחה מתמחים באבטחת מקומות בילוי ומועדונים בתל אביב, אבטחת אישים ואמנים, אירועי V.I.P ואירועים פרטיים או ציבוריים שונים. לצוות שגיא חברת אבטחה דרושים מאבטחים המעוניינים לעבוד בסביבת עבודה נעימה, מקצועית ואיכותית. אצלנו בצוות שגיא מעסיקים מאבטחים בעלי ניסיון וידע בתחום האבטחה ונהנים מתודעת שירות גבוהה.

חברת אבטחה דרושיםחברת צוות שגיא היא חברת אבטחה ושמירה מובילה באזור המרכז. החברה עוסקת במתן מגוון שירותי אבטחה, שמירה וביטחון למגוון רחב של צרכים וקהלים.

עבור חברת אחזקה דרושים עובדים מקצועיים ומיומנים בתחום השמירה והאבטחה.

בחברת צוות שגיא תוכל לעסוק במגוון רחב של תחומים: אבטחת אירועים, אבטחת מוסדות חינוך, אבטחת אישים, אבטחת מועדונים, אבטחת VIP, ולספק שירות להקל לקוחות מגוון.

חברת אבטחה דרושים מקצוענים

חברת צוות שגיא מקפידה על נושא המקצועיות, דבר המתחיל כבר בשלב הגיוס. מאבטחים שנענו לפרסום מודעה של החברה בלוח דרושים אבטחה עוברים תהליכי בחינה ומיון. רק בתום כל שלבי המיון נבחרים העובדים המקצועיים ביותר להצטרף לצוות המנצח. החברה מעסיקה מאבטחים מנוסים בתחום שמירה וביטחון, המעוניינים לעבוד בחברה מקצועית מהשורה הראשונה.

מקצוענים: דרושים לאבטחה 

מאבטחים המצטרפים לצוות המאבטחים שלנו מקבלים ליווי אישי ומקצועי, עוברים הכשרות המובילות את תחום חברות אבטחה, ונשלחים להשתלמויות מקצועיות שוטפות. הלקחות המעסיקים את שירותי החברה נהנים משירות מקצועי ללא פשרות! אם זה שירות שמירה, שירות אבטחה במועדון, שירות של אבטחת אירוע – רמת המקצוענות של צוות שגיא מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש!

התמחויות בתחום אבטחה – כאשר זקוקים למענה בתחום האבטחה, חשוב למצוא את המומחים המתאימים ביותר. צוות שגיא מספקת מענה פרטני וספציפי לכל צורך שמירה ואבטחה הנדרש ממנה. מגוון רחב של התמחויות, יכולת התאמה לצרכי לקוחות גדולים וקטנים, שירות אדיב ומענה זמין ללקוחות.

 

אנשי אבטחה/דיילים ודיילות

סוג עבודה* :

מין* :

שם פרטי* :

שם משפחה* :

טלפון* :

דוא"ל* :

כתובת* :

עיר* :

מיקוד* :

שפות :

תואר (במידה ויש, אנא פרט) :

נסיון :

הערות :

צרף קובץ (word or PDF) :

* חובה

מקצועיות החברה

צוות שגיא שמה דגש על מקצועיות אנשי האבטחה. כל המאבטחים שהתקבלו לעבודה אצלנו בצוות שגיא עברו את מערך המיון הקפדני. אנו עורכים מיונים לאחר מציאת מועמדים האמצעו פרסום מודעת דרושים אבטחה, על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו את שירותי האבטחה הטובים ביותר. העובדים בצוות שגיא מיומנים בתחום האבטחה וביניהם גם: מאבטחי אישים, שומרים, יועצי בטחון, שומרי סף ועוד. אם אתם חושבים שמקומכם איתנו לצוות שגיא חברת אבטחה דרושים אנשי אבטחה בעלי רקע , נסיון, יושרה, תודעת שירות גבוהה ומוכנות ללמוד ולהתפתח בתוך החברה. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל וכוחות הביטחון הרשמיים.עובדי החברה עוברים השתלמויות וקורסים בתחום האבטחה, ונהנים מכל אמצעי האבטחה הייעודיים על מנת להבטיח את ביטחונם בכל משימה או אירוע.

תנאי עבודה מעולים

אצלנו בצוות שגיא אבטחה תוכלו ליהנות מתנאי עבודה מעולים ומסביבה משפחתית תומכת. החברה מעסיקה כ-200 עובדים מסורים בעלי ידע וניסיון תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המשפיעים על אופי וסביבת העבודה. חלק נכבד מנוחות העבודה טמונה במערכי האבטחה ובאמצעים הטכנולוגיים בהם אנו משתמשים. אצלנו בצוות שגיא אבטחה תיהנו מסביבת עבודה מאתגרת שתעצים את יכולותיכם ותתרום להתפתחות האישית שלכם.

 

ליווי אישי

חברת אבטחה צוות שגיא מלווה באופן אישי כל אחד מעובדה החברה. החל מרגע שעברת את המיונים ועד לרגע בו אתה יוצא לאבטחה בפועל. לצוות שגיא חברת אבטחה דרושים אנשי אבטחה רציניים. אנו דואגים עבורך לכל המסמכים הדרושים מגופי הביטחון: אנו כותבים עבורך את תיק השטח, ודואגים לכל האישורים הנדרשים מכוחות ההצלה והביטחון של מדינת ישראל. במסגרת העבודה עובדי החברה עוברים השתלמויות וקורסים בתחום האבטחה, ונהנים מכל אמצעי האבטחה הייעודיים על מנת להבטיח את ביטחונם בכל משימה או אירוע.

חיפשת דרושים אבטחה? אל תתלבט התקשר עוד היום לצוות שגיא חברת אבטחה. אנו מזמינים אותך להיות חלק ממשפחה תומכת, מקדמת ומאתגרת!