בימים אלו ישנה עליה הולכת וגדלה בקרב מקומות עבודה וארגונים. ישנן מספר סיבות אשר גרמו לחברות ולארגונים לעשות שימוש בהסעות העובדים שלהם .

  • מרחק מקום העבודה ממרכזי הערים
  • הגעת העובדים לעבודה
  • יכולת שמירה על בטחון העובדים
  • יכולת בקרה על שינוע העובדים לאירועים שונים ומגוונים

כל הסיבות הנ”ל מאפשרות למנהלי החברות שליטה מלאה בשעות העבודה של העובדים ויכולת לייצר חלונות זמן נוספים למשל אם מדובר במרכזי שירות, וסיבה נוספת הינה היכולת לחסוך בהוצאות החברה על תשלומי נסיעות בכך שהתשלום עבור חברת הנסיעות הנה אחידה ולא משתנה לאורך תקופה קצובה מראש.

הסעות לעובדים – איך זה בדיוק עובד?

כיצד מתחילים להערך להסעות אלו , מה עושים? מה זה מצריך מאיתנו ? וכמובן אל מי פונים בסופו של דבר? שאלות אלו ואחרות מעסיקות את רוב רובם של מנהלי הארגונים השונים ,אשר ברצונם לייעל על עבודת העובדים ולהוסיף שעות עבודה ולעיתים גם לעשות ימי כייף לכלל העובדים. אז פשוט נתחיל מתחילת התהליך , בראש ובראשונה עלינו לדעת בדיוק את מספר העובדים אשר מגיעים באמצעות תחבורה ציבורית , שנית עלינו למנות את הערים מהן מגיעים רוב העובדים שלנו אל מקום העבודה, נוסף על כן עלינו לעשות תחשיב כולל של הוצאות הנסיעות הכולל של החברה ולעשות חלוקה לפי אגפים או חטיבות. כל מחלקה או אגף עובד בשעות אחרות בזמנים שונים.

לאחר שיש לנו את כל הנתונים לפנינו , עלינו למפות את הצירים המרכזיים מהם ואליהם אנו ניצור קשר עם חברת הסעות וזאת כמובן לאחר שקיבלנו המלצות וביררנו היטב כי מדובר בחברה שמחזיקה תחתה ציי אוטובוסים/מיניבוסים איכותי אשר עומדים גם בהחמרות משרד התחבורה

 

הבחירה בבטחון העובדים

הבחירה בחברת הסעות עובדים איכותית ומוכרת הינה הכרחית מהטעם חשוב במיוחד והוא בטחון כלל העובדים. חשוב מאוד לבדוק ולוודא את תקינות כלי הרכב של החברה ולדאוג כי ישנו קשר רציף אל מול איש שירות אישי ומול איש בטחון אצלם בחברה. בטחון כלל עובדי החברה חייב להיות בראש סדר העדיפות של כל מנהל ואירגון, מחובתינו לדאוג לרווחתם האישית כי בסופו של יום אנו המנהלים אנו האנשים העומדים בראש האירגון.

דאגה לאיכות הסביבה

נושא נוסף שלבטח נלקח בחשבון הינו התחממות גלובלית, שם אולי גדול אבל בעל משמעות על כל תחומי חיינו, אחד מהם הינו שחרור מזהמים מסוכנים הנפלטים לאוויר. ככל שמספר הרכבים עולה כך זיהום האוויר הולך וגדל. מזהמים אילו הינם סכנה ברורה אשר פוגעת באופן מיידי באוכלוסייה באזור. כאשר עושים שימוש בתחבורה ציבורית ובמקרה הנ”ל שישמוש בהסעת עובדים אנו בעצם נותנים יד להקטנת זיהום האוויר. כחלק מהאחריות הנישאת על כתפינו אנו צריכים לייחס חשיבות משמעותית לתחום איכות הסביבה.