צוות שגיא – מובילה בתחום חברות אבטחה בישראל  – בארץ ישראל תוכלו למצוא חברות אבטחה רבות, ביטחון הוא תחום חשוב ומודגש לאור המציאות במדינת ישראל. צוות שגיא היא אחת מחברות האבטחה המובילות בתחומה!

 

חברות אבטחהצוות שגיא חברה מקצועית

צוות שגיא היא נחשבת חברה מובילה מבין חברות אבטחה הקיימות בארץ. החברה הוקמה לפני כשבע שנים, וכבר ביססה את מקומה כחברה הנחשבת ביותר בתחום אבטחת מועדונים ומקומות בילוי בתל אביב. כמו כן חברתנו צוות שגיא מעניקה שירותי אבטחה שונים לאירועים פרטיים, ציבוריים, אירועי V.I.P, ועוד שירותים נוספים. צוות שגיא ידועה בתודעת שירות גבוהה, שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הכשרה למאבטחים ומתן קורסים והשתלמויות לעובדים המיומנים שלנו.

 

אנשי אבטחה בעלי ניסיון

אנשי האבטחה שלנו בצוות שגיא הם אנשים שצברו ניסיון וידע בתחום זה והם נבחרו בקפדנות לאחר תהליך מיונים וסינון. בישראל ניתן למצוא אנשים רבים שצברו את ניסיונם במהלך השירות הצבאי או בעבודתם תחת חברות בטחון אחרות. אנו מקפידים להעסיק אנשי אבטחה בעלי המלצות נחשבות המנוסים בתחום האבטחה בעבר. ניסיון בתחום מעניק למאבטח את הביטחון הנחוץ לו ואת היכולת להתמודד מול כל אירוע. כמו כן המאבטחים שלנו מנוסים במתן פתרונות אבטחה בשטח והענקת אווירה בטוחה בכל מצב. חברות רבות מתמחות בעיקר בסוג אחד של אבטחה, תחת קורת הגג של צוות שגיא תוכלו למצוא מאבטחים לכל מטרה.

 

שירותי אבטחה שונים

אצלנו בחברה אנחנו מעניקים שירותים רבים ומציעים פתרונות לכל מצב. אנו מספקים שירותי אבטחה לאירועים ציבוריים, אירועים פרטיים ואירועי V.I.P, בנוסף אנו מעניקים שירותי אבטחת אישים ואבטחת אמנים. אנו מאבטחים גם מוסדות חינוך ומתמחים בפרט באבטחת מועדונים בתל אביב. תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי שירותי האבטחה הנחוצים לכם. חברות בטחון רבות מתמחות בעיקר בסוג אחד של אבטחה,  אך תחת קורת הגג של צוות שגיא תוכלו למצוא מאבטחים לכל מטרה. בין העובדים המיומנים שלנו נמצאים גם יועצי אבטחה, שומרי סף, מאבטחים, מאבטחי אישים, דיילים ועוד.

 

הכשרת מאבטחים

חברת צוות שגיא היא חברת שמירה ואבטחה המובילה בתחומה בעיקר בשל הכשרת המאבטחים והליווי האישי שאנו מעניקים למאבטחים שלנו. על מנת לספק את שירותי האבטחה הטובים ביותר ללקוחותינו אנו מנחים את אנשי  המקצוע שלנו באופן תדיר. המאבטחים עוברים קורסים והשתלמויות להגברת תודעת השירות והיכרות עם מערכות אבטחה שונים. כמו כן ברשותנו חדר נשק שמטרתו לשפר את יעילותם ומיומנותם של אנשי האבטחה שלנו. צוות שגיא היא אחת המובילות בתחום בארץ, אנו עושים הכול על מנת להעניק לכם תחושה של שמירה וביטחון, לה אתם ראויים! התקשרו אלינו עוד היום לפרטים על שירותי הבטחון שלנו