מגוון אמצעים לשמירה על הבטיחות

הסיסמה הידועה אומרת “בטיחות מעל לכל”, ולכל בעל עסק אין ספק שזה אכן המצב: יש לדאוג למיגון ולאבטחה של העסק הרבה לפני שחושבים על ההכנסות. זאת משום שללא מיגון תקין של המקום אתם עשויים לחשוף את עצמכם למצב לא נעים שבו כל המאמצים שהושקעו בהבאת לקוחות, באספקת מוצרים או שירותים ובשאר העבודה ההכרחית – כל אלה עלולים לרדת לטמיון. כבעלי עסק, אתם אחראים על שלום העובדים שלכם ועל שלומם של הלקוחות המבקרים בעסק, ובוודאי תרצו גם להגן על הציוד שלכם, על רכוש הנכס ועל המבנה בו הוא פועל.

security-company-london

שילוב של ביטחון וטכנולוגיה

הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו להשיג המון יתרונות ולמגן את הבית ואת בית העסק באמצעות מצלמות במעגל סגור, חיישני תנועה ועוד מגוון אינסופי של פתרונות איכותיים שיאפשרו לכם להגן על בית העסק בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת, עדיין אין דרך טובה יותר להבטיח את טובת המקום ללא מערך יעיל, איכותי ומקצועי של מאבטחים בעלי רקע בטחוני מותאם וכן נוהלי עבודה מסודרים. לכן, ניתן וחשוב לשלב את האמצעים הבטיחותיים מבוססי הטכנולוגיה שיסייעו למאבטחים במקומות שבהם תשומת הלב שלהם ירודה, או בנקודות שמספיק לעקוב אחריהן באמצעים הטכנולוגיים ולהזעיק גורמים אנושיים רק במקרים חריגים.

מיגון בית העסק בפני מקרי שריפות

אחת הסכנות המשמעותיות האורבות לבתי עסק שונים היא סכנת שריפות, שעלולות למחות ביום אחד את כל העבודה המורכבת שנעשתה על מנת לבנות, לקדם ולבסס את בית העסק. על מנת למנוע מצבים כאלה, כדאי להתקין גלאי עשן שיאפשרו לגלות כל התלקחות לפני שתהפוך לשריפה אמיתית. הגלאי משמש להתראה שגם מזעיקה כוח כיבוי אש וגם מאפשרת לכל הנוכחים במקום להתפנות מהבניין כמה שיותר מהר, לפני שהעשן והאש יהפכו לסכנה אמיתית.

שילוב יעיל בין כל מקורות ההגנה – האסטרטגיה הטובה ביותר

על מנת להיות בטוחים שהעסק שלכם תמיד מוגן מפני כל התרחשות בלתי רצויה, כדאי מאוד ליצור מערכי פעילות שכוללים את כל ההיבטים של הבטיחות בבית העסק, וגם ההתנהלות בעת שריפה או במקרי סיכון אש נדרשת להיות מובהרת בנהלים אלה. מכאן, שאם בוחרים להתקין גלאי עשן מבלי לעדכן על כך את חברת האבטחה ואת כל הצוות במקום, מדובר בהשקעה לא חכמה.

במקרה בו מתחילה שריפה והגלאי מתריע, אם הנוכחים אינם יודעים כיצד לפעול, יהיה קשה מאוד ליצור פינוי בטיחותי – הרי ידוע שהפאניקה היא האויב הגדול ביותר במקרים אלה. לפיכך, על מנת ליצור סביבה בטיחותית בבית העסק שלכם ולאפשר לכולם להיות רגועים, יש לוודא שכולם יודעים מה צריך לעשות במקרי חירום, בין אם מדובר בעובדים רגילים ובין אם מדובר בבעובדי אבטחה או בלקוחות.