מנהל ביטחון חובה בכל אירוע!

מתכנן אירוע גדול? אתה בטח עסוק מאוד. תכנון אירוע גדול, הוא לא פשוט כלל, הוא כולל בתוכו כל כך הרבה פרטים טכניים ולעיתים ללא עזרה, ניתן לטבוע בתוך ים הפרטים הדורשים תכנון וארגון נכון ויסודי. לפני שאתה דואג לכל הדברים, עצור. הדבר הראשון שעלייך לדאוג לו, זה כל העניין הבטיחותי באירוע. לא יודע כיצד לעשות זאת? בשביל זה יש מנהל ביטחון לאירוע.

מנהל ביטחון לאירועמהו מנהל ביטחון לאירוע?

מנהל ביטחון לאירוע, הוא אדם העוסק בכל הפן הביטחוני הקשור באירוע רב משתתפים. בין היתר, הוא פועל מול המשטרה, מד”א ומכבי האש, משיג אישורים, מתכנן מולם את כל מה שקושר לבטיחות האירוע ועוד. מנהל ביטחון העובד בחברת שמירה וביטחון יוריד ממך את העול של כל מה שכרוך בבטיחות האירוע. הוא ידאג לפרטים הטכניים הכי קטנים הגובלים את תכנון האירוע ואישורו מבחינה ביטחונית. הוא יכין תכנית ביטחונית מפורטת לאירוע ויעל על פיה. יפקח על התכנית בשטח, ייתן הוראות בטיחות לעובדים, יקבע את זרימת הקהל במקום על פי האופן הכי בטיחותי ועוד, כך שמבחינתך, הדבר המשמעותי והחשוב ביותר באירוע, ירד ממך ועבר אל מנהל הביטחון המנוסה.

באיזה אירועים דרוש מנהל ביטחון?

מדובר בעיקר באירועים גדולים, הדורשים תיאום מול כוחות ההצלה השונים, ארגון בטיחות, עמידה בראש צוות האבטחה על פי תכנית מסודרת ועוד. אירועים כגון: הפגנות, הופעות גדולות, משחקי ספורט רבי משתתפים ועוד. השירות מוענק בעיקר למוסדות כגון עיריות אשר מארגנות רקועים גדולים, מוסדות או כל גוף אחר.

מחפשים מנהל ביטחון אחראי ומנוסה? עשו את הבחירה הנכונה!

אם אתם מחפשים מנהל ביטחון מנוסה, אחראי ורציני, אתם חייבים לבחור בצוות שגיא. צוות שגיא יספק לכם את מנהל הביטחון המושלם והמקצועי לאירוע שלכם. הצוות עצמו מהווה חברת אבטחה, שבין שורותיה נמנים, 200 אנשי ביטחון העוסקים בתחומי הביטחון השונים. החברה הקומה בשנת 2008, לזכר שגיא אור, ומאז היא ידועה כחברה המשמעותית באבטחת מקומות הבילוי בתל אביב. צוות שגיא יספקו לכם את מנהל הביטחון האופטימאלי לאירוע שאתם מתכננים, כך שתוכלו לדאוג לשאר ארגון האירוע בראש שקט.

כנסו לאתר האינטרנט שלנו ותוכלו לקבל ייעוץ, בכל הנוגע לסוג וכמות המאבטחים, הנדרשים שלכם, לכל צורך נתון. למנהל הביטחון הטוב ביותר עבור האירוע שתקימו. תוכלו לקבוע פגישת הכרות ולהתרשם מאיכות החברה ומקצועיותה, לניסיונה העשיר בתחום שמירה וביטחון. איתנו ללא ספק תרגישו בטוחים ותוכלו להיות רגועים ושקטים בכל מה שנוגע לתחום האבטחה בארוע.