דרושים

דרושים

מאבטח? מחפש עבודה איכותית? צוות שגיא מחפש אותך! דרושים מאבטחים מקצועיים לעבודה איכותית בצוות שגיא – חברת אבטחה מובילה בתחומה המספקת שירותי אבטחה בכל הארץ. דרושים מאבטחים לעבודת אבטחה איכותית

צוות שגיא היא חברת אבטחה הנחשבת בין חברות אבטחה המובילות בארץ. צוות שגיא אבטחה מתמחים באבטחת מקומות בילוי ומועדונים בתל אביב, אבטחת אישים ואמנים, אירועי V.I.P ואירועים פרטיים או ציבוריים שונים. לצוות שגיא חברת אבטחה דרושים מאבטחים המעוניינים לעבוד בסביבת עבודה נעימה, מקצועית ואיכותית. אצלנו בצוות שגיא מעסיקים מאבטחים בעלי ניסיון וידע בתחום האבטחה ונהנים מתודעת שירות גבוהה.

חברת צוות שגיא היא חברת אבטחה ושמירה מובילה באזור המרכז. החברה עוסקת במתן מגוון שירותי אבטחה, שמירה וביטחון למגוון רחב של צרכים וקהלים.

עבור חברת אחזקה דרושים עובדים מקצועיים ומיומנים בתחום השמירה והאבטחה.

בחברת צוות שגיא תוכל לעסוק במגוון רחב של תחומים: אבטחת אירועים, אבטחת מוסדות חינוך, אבטחת אישים, אבטחת מועדונים, אבטחת VIP, ולספק שירות להקל לקוחות מגוון.

חברת אבטחה דרושים מקצוענים

חברת צוות שגיא מקפידה על נושא המקצועיות, דבר המתחיל כבר בשלב הגיוס. מאבטחים שנענו לפרסום מודעה של החברה בלוח דרושים אבטחה עוברים תהליכי בחינה ומיון. רק בתום כל שלבי המיון נבחרים העובדים המקצועיים ביותר להצטרף לצוות המנצח. החברה מעסיקה מאבטחים מנוסים בתחום שמירה וביטחון, המעוניינים לעבוד בחברה מקצועית מהשורה הראשונה.

מקצוענים: דרושים לאבטחה 

מאבטחים המצטרפים לצוות המאבטחים שלנו מקבלים ליווי אישי ומקצועי, עוברים הכשרות המובילות את תחום חברות אבטחה, ונשלחים להשתלמויות מקצועיות שוטפות. הלקחות המעסיקים את שירותי החברה נהנים משירות מקצועי ללא פשרות! אם זה שירות שמירה, שירות אבטחה במועדון, שירות של אבטחת אירוע – רמת המקצוענות של צוות שגיא מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש!

התמחויות בתחום אבטחה – כאשר זקוקים למענה בתחום האבטחה, חשוב למצוא את המומחים המתאימים ביותר. צוות שגיא מספקת מענה פרטני וספציפי לכל צורך שמירה ואבטחה הנדרש ממנה. מגוון רחב של התמחויות, יכולת התאמה לצרכי לקוחות גדולים וקטנים, שירות אדיב ומענה זמין ללקוחות.

/ טופס יצירת קשר
  • סוגי קבצים מורשים: pdf, doc, docx, Max. file size: 3 MB.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.